About Us

O nás

Technológie sú našou vášňou. Sme digitálnym lídrom s novinárskymi koreňmi. Vyvíjame najkvalitnejšie produkty, ktoré zaujímajú väčšinu moderného publika.

Naše aktivity

Marketplace
Každý deň umožňujeme miliónom ľudí nakupovať, predávať, prenajímať, prenajímať alebo prenajímať. Naším cieľom je vytvoriť dokonalé zhody pre relevantné životné a obchodné rozhodnutia prostredníctvom našich digitálnych trhovísk. Tímy Ringieru prevádzkujú popredné platformy v oblasti pracovných miest, nehnuteľností, automobilov a horizontál v 18 krajinách.
Media
Už takmer 190 rokov je Ringier hybnou silou verejnej diskusie. Ringier vlastní viac ako 100 mediálnych a zábavných značiek po celom svete. Naše publikácie sú známe svojou výnimočnou žurnalistikou, vysokou redakčnou nezávislosťou a digitálnym rozvojom.
Technology
Technológia ako základné prepojenie medzi médiami, trhmi a reklamou je súčasťou DNA spoločnosti Ringier. Technologické centrá Ringier podporujú miestne vývojové tímy poskytovaním škálovateľných a prispôsobiteľných riešení platforiem, ktoré umožňujú efektívne miestne stratégie.
Všetky produkty