Aug 17, 2020
STIAHNUŤ PDF

BUSINESS INSIDER GLOBAL TRENDS FESTIVAL

BUSINESS INSIDER Global Trends Festival sa bude konať online od 19. do 23. októbra 2020. Jeho zameraním bude najmä vplyv Covid-19 na podnikanie na celom svete. Konferencia sa uskutoční online na viacerých „pódiách“ a časových zónach a predstavia sa na nej renomovaní lídri vedy a biznisu, vrátane hostí ako Reed Hastings, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Netflix, Nouriel Roubini, ekonóm a profesor na NYU; Sebastian Thrun, generálny riaditeľ spoločnosti Kitty Hawk Corporation, predseda a spoluzakladateľ spoločnosti Udacity, bývalý viceprezident spoločnosti Google; Poppy Gustafsson, generálny riaditeľ spoločnosti Darktrace; Sergio P. Ermotti, generálny riaditeľ spoločnosti UBS Group AG a Christoph Franz, predseda predstavenstva spoločnosti Roche Holding AG.

BUSINESS INSIDER Global Trends Festival preskúma vplyv koronavírusu na päť hlavných tém: Vitajte v budúcnosti, Zmena spoločnosti, Udržateľnosť, Technológie a Organizácia. Podujatie bude interaktívne a pozvaní sú manažéri, podnikatelia a investori z celého sveta. Festival bude obsahovať viac ako 60 hodín prezentácií, diskusií a workshopov. Konferencia sa bude konať na štyroch rozdielnych geografických pódiách - Globálne pódium a tri regionálne pódiá – USA pódium, Európske pódium (v Londýne, Berlíne a Varšave) a Ázijské pódium (v Dillí a Tokiu). Vstupenky sú k dispozícii od 10. augusta na webovej stránke BUSINESS INSIDER Global Trends Festival.

Medzi ďalších spíkrov v rámci BUSINESS INSIDER Global Trends Festival patria: Felix Oberholzer-Gee, Andreas Andresen, profesor biznis administrácie v oddelení stratégie na Harvard Business School; Marc Walder, CEO Ringier AG; Alain Dehaze, CEO spoločnosti Adecco Group; Philip Vanhoutte, CEO spoločnosti Future of Work a odborník na riadenie vzdialených tímov; Marcel Salathé, profesor EPFL, digitálny epidemiológ a člen švajčiarskej národnej vedeckej pracovnej skupiny Covid-19; Bob Dignen, riaditeľ medzinárodného vedenia a York Associates; Jean-Francois Manzoni, predseda IMD v Lausanne; a Jennifer Jordan, profesorka vedenia a organizačného správania na IMD v Lausanne.

Mathias Döpfner, CEO Axel Springer SE a ambasádor BUSINESS INSIDER Global Trends Festival: „Dobrá vec na krízach je, že zrýchľujú pokrok. Keď skončí pandémia Covid-19, už nič nebude také ako predtým. Celé odvetvia pravdepodobne zaniknú - objavia sa však nové. Rovnako ako nové nápady, nový spôsob práce a nový spôsob interakcie. BUSINESS INSIDER Global Trends Festival ponúkne fórum, na ktorom sa budú zdieľať a diskutovať scenáre pre nadchádzajúce roky. A kto iný vie lepšie spojiť vynikajúcich rečníkov a rôzne názory na globálnej úrovni, ako najväčší svetový portál o biznise BUSINESS INSIDER.“

Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Media a vydavateľ BUSINESS INSIDER v Poľsku: „Pre nás znamená rozhodnutie spraviť online konferenciu aj príležitosť spraviť ju globálne. Som preto hrdý na to, že konferencia, koncipovaná a vytvorená v Poľsku, tento rok povýši na globálny online event. Využívajúc príležitosť, ktorú priniesla kríza Covid-19, spúšťame to, čo sa má stať vysoko rešpektovaným medzinárodným fórom. Zameriame sa na aktuálne problémy dňa a inšpirácie pre lepšie globálne riadenie. Tento rok privítame množstvo výnimočných osobností a vizionárov zo sociálneho, politického a obchodného spektra.“

Henry Blodget, spoluzakladateľ, CEO a redakčný riaditeľ spoločnosti Insider, Inc., ambasádor BUSINESS INSIDER Global Trends Festival: „Pre globálnu biznis komunitu je teraz kľúčový čas. Úspech alebo neúspech bude závisieť od rozhodnutí, ktoré je potrebné urobiť teraz, nato aby sa firmy a ľudia prispôsobili novým vznikajúcim skutočnostiam a budúcnosti, ktorá je neistá. Sme hrdí na tím spoločnosti Business Insider Poland, ktorý sa rozhodol viesť takto dobre načasovanú diskusiu, aby upriamil svetlo na výzvy a príležitosti, ktorým v súčasnosti čelia podniky vo všetkých častiach sveta. ““

BUSINESS INSIDER Global Trends Festival je organizovaný medzinárodným tímom vrátane zástupcov spoločnosti BUSINESS INSIDER v USA, Poľsku, Veľkej Británii, Nemecku, Japonsku a Indii. Ambasádormi konferencie sú Mathias Döpfner a Henry Blodget.

V minulosti sa BUSINESS INSIDER Trends Festival konal vo Varšave v Poľsku a pritiahol viac ako 3 000 návštevníkov z Poľska a zahraničia, ktorí si mohli pozrieť 120 rečníkov z celého sveta.

Viac informácií nájdete na https://trendsfestival.com/
Pozrite si video z konferencie