Bistro.sk začína rozvážať núdzové potravinové a hygienické balíčky

Mar 18, 2020
STIAHNUŤ PDF

Bistro.sk začína rozvážať núdzové potravinové a hygienické balíčky

S cieľom pomôcť obyvateľkám a obyvateľom Slovenska lepšie zvládnuť aktuálnu situáciu, spúšťa najväčšia online donášková služba jedla na Slovensku novú službu, rozvoz núdzových potravinových a hygienických balíčkov.

Núdzové balíčky budú v Bratislave rozvážať vlastní Bistro kuriéri. V aktuálnej ponuke sú zatiaľ dva balíčky. Postupne, ako to bude možné z pohľadu zásobovania, bude Bistro.sk pridávať ďalšie tovary a balíčky. Služba je zatiaľ dostupná v Bratislave, neskôr by mali pribudnúť ďalšie mestá. Balíčky si obyvateľky a obyvatelia môžu objednať na webe, ako aj prostredníctvom aplikácie Bistro.sk.

Každý balíček je pre zvýšenie ochrany šetrne vydezinfikovaný. Aj pri tejto donáške je možné využiť službu bezkontaktnej donášky a maximálne sa tak chrániť pred koronavírusom.

Link na balíčky
https://www.bistro.sk/balicky/

„Chceme postupne pridávať položky, balíčky, ako aj mestá, kde bude možné túto službu využiť. Veríme, že tak pomôžeme ľuďom pri nákupoch dôležitých vecí a spoločne tento núdzový stav zvládneme,” vysvetľuje Miloslav Májek, Head of Bistro.sk.

1/ Balíček Drogéria
1ks Tuhé mydlo Green Pharmacy 90g, Savo 1l, 1ks zubná pasta Colgate 50ml, 20ks odpadkové vrecia 60l, 4ks toaletny papier Tento, jedno balenie papierové vreckovky Tento 10ks, Alpa 60ml, Domestos 750ml, šampón DM 100ml, balenie jednorázových rukavíc 10ks, balenie vlhčených utierok 56ks

2/ Balíček Potraviny a Drogéria
1ks Panzani Napoletana omáčka 400g, 1ks špagety 500g, 1ks Vitana gulášova polievka 95g (750ml), 1ks olivy 180g, 1ks Giana tuniak v konzerve, 1ks trvanlivé polotučné mlieko Bohe Milk 1l, 1ks paštéta Májka 75g, 4ks Horalky, 1ks Racio ryžový chlieb 130g, balík Popradský ovocný čaj 20ks, 2ks chrumky 60g, 2ks pivo Budvar 10 0, 5l, 1ks Savo 1l, balenie jednorázových rukavíc 10ks, balenie vlhčených utierok 56ks