Bistro.sk ďalej rastie, kúpilo NaPizzu.sk

Sep 03, 2018

Bistro.sk ďalej rastie, kúpilo NaPizzu.sk

Najväčšia online donášková služba jedla na Slovensku Bistro.sk, ktorú vlastní a prevádzkuje Ringier Axel Springer, kúpila portál NaPizzu.sk. Touto transakciou Bistro.sk získalo doménu NaPizzu.sk spolu s databázou zákazníkov, ktorú zlúči pod svoju značku.

Ringier Axel Springer prevzal portál NaPizzu.sk od jeho prevádzkovateľa, spoločnosti Petit Press. Ide už o tretiu akvizíciu v segmente, po tom, čo Ringier Axel Springer kúpil služby DajmeJedlo.sk v roku 2017 a Ham.sk v prvej polovici roku 2018. Spoločnosti sa dohodli, že podrobnosti a cenu transakcie nezverejnia.

K samotnému prepojeniu služieb NaPizzu.sk a Bistro.sk dôjde k 1.10.2018. Od tohto dátumu budú zákazníci NaPizzu.sk presmerovaní na portál Bistro.sk. Všetci používatelia, ako aj reštaurácie, budú o tejto zmene vopred informovaní.

Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer:„Akvizíciou NaPizzu.sk robíme ďalší krok v posilnení najúspešnejšej donáškovej služby na Slovensku. Bistro.sk už teraz využíva viac ako 350 000 spokojných zákazníkov a ja verím, že k nim pribudnú aj zákazníci portálu NaPizzu.sk.“